Archiwum maj 2016


Czym tak naprawdę jest szczęście ?
Autor: ewzyk94
18 maja 2016, 11:24

Zastanawialiście się czasami czym tak naprawdę jest szczęście ? Szczęście to nie są pieniądze, samochód, dom tylko rodzina. Ja teraz jestem w stanie powiedzieć, że jestem szczęśliwa bo mam wspaniałego mężczyznę, który mnie kocha, mam 3 cudownych dzieci, które pomimo tego, że mnie denerwują są cudowne, mam kochanych rodziców. Na tym opiera się moje szczęście o które każdy musi zadbać. Marzenia się kiedyś spełnią, potrzeba tylko czasu i wytrwałości. Jednak, żeby potem te marzenia miały wartość to trzeba je osiągać ze swoim szczęściem :)

Ach, marzenia
Autor: ewzyk94
09 maja 2016, 21:20

Oglądałam dzisiaj z moją 2,5 letnią córeczką bajki Barbie, i przypomniało mi się jak to jest być małą dziewczynką :) Marzyć o tym żeby być księżniczką z któreś bajki, nieistotne czy to z barbie czy z disneya. One to miały życie, spotykały baogatego księcia na białym koniu :) W życiu niestety troche inaczej poznajesz tego księcia... 

Ale mnie to wkurza !
Autor: ewzyk94
07 maja 2016, 12:25

Ale mnie to wkurza, ale mnie to okropnie wkurza ! Ale od początku... Jakiś czas temu zainteresowałam się krajami arabskimi, tradycjami tam panującymi, prawem szariatu, islamem, itp. Oczywiście w sensie czysto teoretycznym :) Wczorajszej nocy przeglądając internet w telefonie trafiłam na jakąś stronę, gdzie kobiety polki oczywiście opowiadały o szukaniu miłości muzułmanskiej (zdanie na ten temat mam, ale nie mnie to oceniać). Owszem, rozumiem, że można zaochać się w mężczyźnie arabskiego pochodzenia, rozumiem, że można go poślubić, wyjechać z nim i urodzić mu dziecko, ale na Boga, nawet żeby za polaka wyjść to trzeba go dobrze poznać. Ale to co mnie wkurzyło tak konkretnie to komentarze na temat arabów, "arab jest potrzebny tylko w stajni",itp. aż żal powtarzać. Ludzie ogarnijcie się, nie każdy muzułmanin jest terrorystą, gwałcicielem i ma 100 żon, bywają porządni arabowie ! Nie sprowadzajcie wszystkich do jednego bo to tak jakby powiedzieć, że każdy polak to złodziej, a jednak wcale tak nie jest prawda ? Zanim ktoś walnie taki komentarz, tak naprawde nic nie wiedząc o NORMALNYCH arabach to niech najpierw się zastanowi czy naprawde chce mu się napisać coś obraźliwego na temat innego człowieka. Nie nam dane jest oceniać innych bo sami jesteśmy nie idealni i również nie chcemy żeby to nas ktoś oceniał !

Te jedyne :)
Autor: ewzyk94
06 maja 2016, 10:37

Ona, córka polki i libijczyka, dorastająca w krajach arabskich bez kontaktu z matką, zabrana przez ojca. Nieustannie przed nim ucieka i w koncu poznaje jego.

On, syn Jemenki i Katarczyka, mężczyzna bogaty o bardzo znanym nazwisku, bratanek nasłynniejszego terrorysty świata. Uciekając przed problemami, jedzie do Jemenu, tam poznaje Ją.

Czy się zakochają ? Czy będą razem ? Czy trafią w sam środek terroryzmu ? Czy ich miłość przetrwa ?

Jeśli chcecie wiedzieć to przeczytajcie Arabską sagę Tanyi Valko. Cudowna pisarka, przedstawia piękne snenerie, napięte i prawdziwe sytuacje. 6 książek i 1 nowa. POLECAM.